073 | ČAJOVÉ RŮŽE
ČERVENKOVÁ Stanislava (1925 - 2001)
- dosažená cena: 3 000 CZK
dosažená cena: 3 000 CZK
25.10., 08:48 13956 3 000 CZK 26.10., 08:40 14777 3 000 CZK 27.10., 19:44 13956 3 000 CZK 26.10., 07:00 13956 2 000 CZK 26.10., 07:00 7599 1 800 CZK 24.10., 15:46 7599 1 400 CZK 17.10., 20:32 14777 1 200 CZK 13.10., 12:13 12416 1 000 CZK Olej na plátně, 73,5 x 61 cm, rámováno, datace 1975, signováno vpravo dole Stan Červenková 1975, zezadu na blindrámu opatřeno štítkem s přípisem s určením a razítko ČFVU.