039 | KYTICE
HOLÝ Miloslav (1897 - 1974)
- dosažená cena: 150 000 CZK
dosažená cena: 150 000 CZK
25.10., 13:50 4410 150 000 CZK 25.10., 15:57 12819 150 000 CZK 26.10., 20:16 4410 150 000 CZK 23.10., 16:30 12819 130 000 CZK 20.10., 22:43 4410 120 000 CZK 23.10., 16:28 4410 120 000 CZK 23.10., 16:28 12819 110 000 CZK 19.10., 22:17 4410 100 000 CZK 23.10., 16:28 4410 100 000 CZK 23.10., 16:28 12819 98 000 CZK 23.10., 13:05 4410 96 000 CZK 23.10., 13:05 14777 94 000 CZK 20.10., 06:00 4410 92 000 CZK 20.10., 06:00 12819 90 000 CZK 20.10., 05:59 4410 88 000 CZK 20.10., 05:59 12819 86 000 CZK 18.10., 19:10 12819 82 000 CZK 13.10., 19:46 4410 80 000 CZK 18.10., 19:10 4410 80 000 CZK 18.10., 19:10 12819 78 000 CZK 18.10., 19:09 4410 76 000 CZK 18.10., 19:09 12819 74 000 CZK 18.10., 19:09 4410 72 000 CZK 18.10., 19:09 12819 70 000 CZK 18.10., 19:09 4410 68 000 CZK 18.10., 19:09 12819 66 000 CZK 16.10., 08:20 4410 64 000 CZK 16.10., 08:20 14777 62 000 CZK Olej na plátně, 80,5 x 60 cm, rámováno, datace 1934, signováno vlevo dole M. Holý 34, zezadu na plátně opatřeno číslem soupisu díla 542.
Posoudil a pravost díla potvrdil vnuk autora Ak. mal. Petr Berger.
Salon des Tuileries, 1936., kat. č. 3.