088 | STARÝ DŮM
SÝKORA Ivo (1948 - 2019)
- dosažená cena: 2 400 CZK
dosažená cena: 2 400 CZK
27.10., 11:51 7599 2 400 CZK 27.10., 20:14 7599 2 400 CZK 27.10., 00:54 12584 2 200 CZK 26.10., 08:41 14777 2 000 CZK 27.10., 00:54 14777 2 000 CZK 27.10., 00:54 12584 1 800 CZK 27.10., 00:53 14777 1 600 CZK 27.10., 00:53 12584 1 400 CZK 24.10., 15:49 7599 1 000 CZK Olej na plátně, 55 x 65 cm, rámováno, signováno vpravo dole Sýkora Ivo, zezadu opatřeno štítkem s určením.