058 | SEDÍCÍ AKT
JIROUDEK František (1914 - 1991)
- dosažená cena: 26 000 CZK
dosažená cena: 26 000 CZK
26.10., 08:39 14777 26 000 CZK 27.10., 19:14 14777 26 000 CZK 24.10., 15:41 7599 25 000 CZK 23.10., 13:09 14777 24 000 CZK 24.10., 15:41 7599 24 000 CZK 24.10., 15:40 14777 23 000 CZK 24.10., 15:40 7599 22 000 CZK 19.10., 14:47 13956 20 000 CZK 13.10., 14:03 14777 14 000 CZK Olej na plátně, 61,5 x 55,5 cm, rámováno, signováno vpravo dole Jiroudek.