023 | BEZ NÁZVU
KOTÍK Pravoslav (1889 - 1970)
- dosažená cena: 15 000 CZK
dosažená cena: 15 000 CZK
24.10., 16:25 14597 15 000 CZK 26.10., 19:44 14597 15 000 CZK Akvarel a pastel na papíře, 32 x 24,5 cm, rámováno, pod sklem, signováno vpravo dole P. Kotík 64.
Dílo pochází z majetku rodiny autora.