041 | ŽEBRAJÍCÍ
BAUCH Jan (1898 - 1995)
- dosažená cena: 700 CZK
dosažená cena: 700 CZK
26.10., 20:06 4565 700 CZK 26.10., 20:20 4565 700 CZK 25.10., 23:59 5167 600 CZK Barevná litografie na papíře, 33,5 x 23,5 cm, volný list, signováno vpravo dole Bauch Jan.