022 | MOTIV Z FONTAINEBLEAU
BRAUNEROVÁ Zdeňka (1858 - 1934)
- dosažená cena: 26 000 CZK
dosažená cena: 26 000 CZK
24.10., 15:31 7599 26 000 CZK 26.10., 19:42 7599 26 000 CZK 24.10., 15:31 13956 25 000 CZK 24.10., 15:31 13956 25 000 CZK 24.10., 15:31 7599 24 000 CZK 22.10., 09:14 14777 22 000 CZK 19.10., 14:40 13956 21 000 CZK 14.10., 12:17 14777 20 000 CZK 14.10., 12:30 14777 20 000 CZK 14.10., 12:30 14892 19 000 CZK 14.10., 12:30 14777 18 000 CZK 14.10., 12:30 14892 17 000 CZK 13.10., 15:33 14892 15 000 CZK 13.10., 14:00 14777 14 000 CZK 13.10., 15:32 14892 14 000 CZK 13.10., 14:04 14777 13 000 CZK 13.10., 14:04 12584 12 000 CZK 13.10., 12:20 14892 10 000 CZK Olej na plátně adjustovaném na kartonu, 18 x 25 cm, rámováno, signováno vlevo dole ZB, zezadu na kartonu opatřeno štítkem s přípisem s určením.