040 | KRASOJÍZDA
BAUCH Jan (1898 - 1995)
- dosažená cena: 38 000 CZK
dosažená cena: 38 000 CZK
26.10., 20:11 14777 38 000 CZK 26.10., 20:18 14777 38 000 CZK 26.10., 20:01 4565 37 000 CZK 26.10., 19:57 14777 36 000 CZK 26.10., 19:11 5672 35 000 CZK 26.10., 08:38 14777 34 000 CZK 24.10., 13:49 5672 33 000 CZK 22.10., 09:16 14777 32 000 CZK 20.10., 14:32 5672 31 000 CZK 15.10., 08:51 14777 30 000 CZK 17.10., 10:41 16028 30 000 CZK 13.10., 11:36 6339 28 000 CZK Olej na plátně, 56 x 46,5 cm, rámováno, datace 1985, signováno vpravo nahoře Jan Bauch 1985.