057 | BEZ NÁZVU
LIESLER Josef (1912 - 2005)
- dosažená cena: 1 200 CZK
dosažená cena: 1 200 CZK
27.10., 18:45 5167 1 200 CZK 27.10., 19:12 5167 1 200 CZK 27.10., 15:55 6870 1 000 CZK 26.10., 11:08 12584 900 CZK 26.10., 00:03 5167 800 CZK 25.10., 12:42 5139 700 CZK 26.10., 00:03 5167 700 CZK 19.10., 21:35 6870 500 CZK Barevná litografie na papíře, 32 x 24 cm, volný list, datace 1974, signováno Liesler 75, list č. 61/200.