008 | KRAJINA
BRAUNEROVÁ Zdeňka (1858 - 1934)
- dosažená cena: 31 000 CZK
dosažená cena: 31 000 CZK
20.2., 10:20 14569 31 000 CZK 24.2., 19:14 14569 31 000 CZK 12.2., 07:17 5265 30 000 CZK 20.2., 10:19 14569 30 000 CZK 18.2., 07:29 5265 29 000 CZK 18.2., 07:29 14569 28 000 CZK 16.2., 13:57 5265 27 000 CZK 16.2., 13:57 15820 26 000 CZK 16.2., 08:28 5265 24 000 CZK 16.2., 08:28 14569 23 000 CZK 12.2., 09:36 5265 22 000 CZK 12.2., 09:36 14569 21 000 CZK Olej na plátně, 32,5 x 43 cm, rámováno, signováno vpravo dole Z. Braunerová.