019 | TROSKY
KAVÁN František (1866 - 1941)
- dosažená cena: 52 000 CZK
dosažená cena: 52 000 CZK
24.2., 19:27 19256 52 000 CZK 24.2., 19:36 19256 52 000 CZK 24.2., 17:17 18903 50 000 CZK 24.2., 17:11 7391 49 000 CZK 24.2., 13:46 18903 48 000 CZK 24.2., 08:48 7391 47 000 CZK 23.2., 19:18 8510 46 000 CZK 23.2., 15:26 7391 45 000 CZK 23.2., 10:22 18903 44 000 CZK 22.2., 15:23 7391 43 000 CZK 22.2., 14:17 18903 42 000 CZK 22.2., 13:52 8510 41 000 CZK 22.2., 11:39 13748 40 000 CZK 22.2., 11:17 8510 39 000 CZK 22.2., 10:22 14569 38 000 CZK 19.2., 11:55 8510 37 000 CZK 12.2., 09:38 14569 36 000 CZK 11.2., 12:48 12369 35 000 CZK Olej na kartonu, 41,5 x 53,5 cm, rámováno, datace – okolo 1923, signováno vlevo dole Kaván.
FRANTIŠEK KAVÁN, český rok v krajinách (24. 4. – 30. 9. 2018), Galerie Kooperativy v Praze.
Zachař Michael, Exner Ivan, František Kaván (1866 - 1941) DÍLO, Nadace pojišťovny Kooperativa, SVU Mánes Praha 2018, číslo soupisu 1432 na s. 516, vyobrazeno na s. 353.