070 | PODOBIZNA DÍVKY
JIČÍNSKÁ-LAICHTEROVÁ Věra (1898 - 1961)
- dosažená cena: 4 200 CZK
dosažená cena: 4 200 CZK
25.2., 18:48 7305 4 200 CZK 25.2., 19:22 7305 4 200 CZK 25.2., 18:48 12427 4 000 CZK 25.2., 18:48 7305 3 800 CZK 25.2., 18:48 12427 3 600 CZK 25.2., 18:18 7305 3 400 CZK 25.2., 18:18 12427 3 200 CZK 25.2., 13:50 7305 2 600 CZK 25.2., 13:50 12427 2 400 CZK 19.2., 13:20 6664 2 000 CZK Olej na překližce, 32 x 28 cm, rámováno, datace 1939, signováno vlevo dole Jičínská 1939.