056 | RŮŽOVÝ AKT
KOTÍK Pravoslav (1889 - 1970)
- dosažená cena: 29 000 CZK
dosažená cena: 29 000 CZK
7.4., 20:48 12691 29 000 CZK 7.4., 20:51 12691 29 000 CZK 7.4., 20:31 12871 28 000 CZK 1.4., 20:46 12691 27 000 CZK 26.3., 09:57 12871 26 000 CZK Akvarel na papíře, 25,5 x 33 cm, rámováno, pod sklem.
Dílo posouzeno PhDr. Ivou Mladičovou.
Dílo posouzeno vnukem autora Ing. Arch. Martinem Kotíkem.