027 | PROCESÍ
SATRA Augustin (1877 - 1909)
- dosažená cena: 30 000 CZK
dosažená cena: 30 000 CZK
7.4., 19:49 12691 30 000 CZK 7.4., 19:55 12691 30 000 CZK 7.4., 19:34 12871 29 000 CZK 7.4., 19:48 12691 29 000 CZK 7.4., 19:47 12871 28 000 CZK 7.4., 19:47 12691 27 000 CZK 7.4., 19:45 12871 26 000 CZK 7.4., 19:45 12691 25 000 CZK 7.4., 18:27 12691 23 000 CZK 5.4., 13:12 6809 22 000 CZK 3.4., 12:08 12691 21 000 CZK 1.4., 22:21 6809 20 000 CZK 1.4., 20:44 12691 19 000 CZK 1.4., 15:26 6809 18 000 CZK Kombinovaná technika na papíře, 23 x 36 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1905, signováno vpravo dole AugSatra - Dětva - Uhry 1905, zezadu opatřeno razítkem: Majetek J. Otty.