054 | KRAJINA S JEZDCI
ROLÍN Viktor (1887 - 1942)
- dosažená cena: 18 000 CZK
dosažená cena: 18 000 CZK
7.4., 20:44 15342 18 000 CZK 7.4., 20:47 15342 18 000 CZK 7.4., 20:44 12691 17 000 CZK 7.4., 20:38 15342 16 000 CZK 7.4., 20:38 12691 15 000 CZK 7.4., 18:28 12691 13 000 CZK 7.4., 10:09 12928 12 000 CZK 1.4., 20:45 12691 11 000 CZK 25.3., 11:57 10671 10 000 CZK Olej na překližce, 50 x 75 cm, rámováno, signováno vpravo dole V. Rolín.