113 | DÍVKA
ZÁBRANSKÝ Vlastimil (1936 - 2021)
- dosažená cena: 37 000 CZK
dosažená cena: 37 000 CZK
4.4., 05:18 16581 37 000 CZK 8.4., 20:34 16581 37 000 CZK 1.4., 18:49 14648 36 000 CZK 25.3., 12:09 10671 35 000 CZK Olej na překližce, 45 x 35,5 cm, rámováno, datace - 1997, dole uprostřed Zábranský.