005 | ALPSKÝ MOTIV
KIRNIG Alois (1840 – 1911)
- dosažená cena: 60 000 CZK
dosažená cena: 60 000 CZK
15.3., 11:17 14070 60 000 CZK 19.3., 20:08 14070 60 000 CZK Olej na plátně, 49 x 64 cm, rámováno, signováno vpravo dole A. Kirnig.