011 | DĚVČE V TRÁVĚ
HOFBAUER Arnošt (1869 – 1944)
- dosažená cena: 44 000 CZK
dosažená cena: 44 000 CZK
19.3., 20:21 14070 44 000 CZK 19.3., 20:23 14070 44 000 CZK 19.3., 20:19 21838 43 000 CZK 3.3., 08:53 14070 42 000 CZK 19.3., 20:19 14070 42 000 CZK 19.3., 20:19 21838 41 000 CZK Olej na překližce, 52 x 62 cm, rámováno, signováno vpravo dole A. Hofbauer, zezadu opatřeno ověření pravosti manželky Kláry Hofbauerové – Heyrovské.
Arnošt Hofbauer 26.IV.1869-11.I.1944, Posmrtná výstava / Nachlassausstellung, Mánes, 23. 2. – 23. 4., 1944, Praha.