180 | DOHODA O ODSOUZENÍ (TROIS COMIQUES)
ANDERLE Jiří (1936)
- dosažená cena: 16 000 CZK
dosažená cena: 16 000 CZK
21.3., 21:34 14070 16 000 CZK Suchá jehla a mezzotinta na papíře, 49,5 x 66 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno dole uprostřed Anderle, autorský tisk, dole uprostřed věnování galeristovi Gerdu Köhrmannovi (für besten Freund Gerd Köhrmann).
Jiří Machalický - Jiří Anderle (Kresby, grafiky, obrazy, objekty 1954/95), Slovart 1995, s. 283.