103 | SIRÉNY
BAUCH Jan (1898 – 1995)
- dosažená cena: 60 000 CZK
dosažená cena: 60 000 CZK
15.3., 11:28 14070 60 000 CZK 20.3., 21:10 14070 60 000 CZK Kombinovaná technika na kartonu, 48 x 34 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1972, signováno vlevo dole Jan Bauch 1972.