BLAŽÍČEK Oldřich: ROSKVETLÁ STRÁŇ
Olej na plátně, 95,5 x 119 cm, rámováno, datace – okolo 1950, signováno vpravo dole OBlažíček.
- vyvolávací cena: na vyžádání