•

BLAŽÍČEK Oldřich: ROSKVETLÁ STRÁŇ

Olej na plátně, 95,5 x 119 cm, rámováno, datace – okolo 1950, signováno vpravo dole OBlažíček.

  • vyvolávací cena: na vyžádání