007 | AKT A KŮŇ

    BRICHCÍN Roman (1958)

    Olej na plátně, 50 x 75 cm, rámováno, datace – okolo 2009, signováno dole uprostřed BRICHCÍN.

    • dosažená cena: 60 000 CZK