ČERNÝ Karel
Olej na dřevě, 60 x 48 cm, rámováno, datace 1942, signováno vlevo nahoře K Černý 42. Konzultováno s prof. PhDr. Vojtěchem Lahodou.
- vyvolávací cena: 200 000 CZK