•

ČERNÝ Karel

Olej na dřevě, 60 x 48 cm, rámováno, datace 1942, signováno vlevo nahoře K Černý 42. Konzultováno s prof. PhDr. Vojtěchem Lahodou.

  • vyvolávací cena: 200 000 CZK