058 | MALAJSKÉ POBŘEŽÍ

    ČÍLA Otakar (1894 - 1977)

    Olej na plátně, 79 x 100 cm, rámováno, datace – okolo r. 1920, signováno vpravo dole O Číla.
    Vystaveno a publikováno:
    Mistři české krajinomalby, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, 2011, str. 48, zezadu výstavní štítek a razítko.