218 | KLEOPATRA
KAPLICKÝ Josef (1889 – 1962)
- vyvolávací cena: 4 000 CZK
- zpět
- Live stream výtvarného umění (3.3., 17 hod.)
Tuš a běloba na papíře, 29 x 55 cm, rámováno, signováno vpravo nahoře J. Kaplicý.