032 | KRAJINA POD CHOUSTNÍKEM
ZAHEL Adolf (1888 – 1958)
- vyvolávací cena: 5 000 CZK
- Letní online aukce 2022 (25.8.)
Olej na plátně, 82,5 x 122 cm, rámováno.