120 | KRÁSKA
FREMUND Richard (1928 - 1969)
- dosažená cena: 4 100 CZK
dosažená cena: 4 100 CZK
24.2., 20:56 12798 4 100 CZK 24.2., 20:50 12327 4 000 CZK 24.2., 20:50 12327 3 800 CZK 24.2., 20:50 12327 3 600 CZK 24.2., 20:49 12327 3 400 CZK 24.2., 20:48 12798 3 300 CZK 24.2., 20:48 12327 3 200 CZK 24.2., 20:47 12798 3 100 CZK 24.2., 20:47 12327 3 000 CZK 24.2., 20:47 12327 2 800 CZK 24.2., 20:47 12327 2 600 CZK 24.2., 20:47 12327 2 400 CZK 24.2., 20:47 12798 2 300 CZK 24.2., 20:46 12327 2 200 CZK 24.2., 20:46 12798 2 100 CZK 24.2., 20:40 12327 2 000 CZK 24.2., 20:40 12798 1 900 CZK 24.2., 20:40 12327 1 800 CZK 24.2., 20:37 12798 1 700 CZK 24.2., 14:45 12327 1 600 CZK 24.2., 10:14 3963 1 500 CZK 20.2., 22:27 12798 1 400 CZK 18.2., 17:03 3963 1 300 CZK 12.2., 16:22 12798 1 200 CZK 11.2., 11:14 3963 1 100 CZK 7.2., 07:28 12798 1 000 CZK Tužka na papíře, 45 x 33 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1956, signováno vpravo dole Fremund 56.