094 | STUDIE STARCE
NECHLEBA Vratislav (1885 - 1965)
- dosažená cena: 68 000 CZK
dosažená cena: 68 000 CZK
22.4., 19:05 15671 68 000 CZK 22.4., 20:00 15671 68 000 CZK 22.4., 17:41 7093 66 000 CZK 22.4., 16:38 14091 64 000 CZK 22.4., 11:50 7093 62 000 CZK 21.4., 21:06 14204 60 000 CZK 22.4., 09:19 14204 60 000 CZK 22.4., 09:19 7093 58 000 CZK 21.4., 10:14 7093 54 000 CZK 20.4., 19:13 5621 52 000 CZK 20.4., 17:53 14204 50 000 CZK 20.4., 19:12 5621 50 000 CZK 20.4., 19:12 14204 49 000 CZK 20.4., 19:12 5621 48 000 CZK 20.4., 19:12 14204 47 000 CZK 20.4., 19:12 5621 46 000 CZK 20.4., 19:12 14204 45 000 CZK 20.4., 19:12 5621 44 000 CZK 20.4., 19:11 14204 43 000 CZK 20.4., 19:11 5621 42 000 CZK 20.4., 19:11 14204 41 000 CZK 20.4., 19:11 5621 40 000 CZK 20.4., 18:42 14204 39 000 CZK 20.4., 18:42 15671 38 000 CZK 20.4., 12:56 5621 19 000 CZK 18.4., 22:16 14091 18 000 CZK 20.4., 12:54 5621 18 000 CZK 18.4., 16:16 5621 16 000 CZK 18.4., 09:45 7093 15 000 CZK 17.4., 22:54 14091 14 000 CZK 15.4., 17:59 12833 13 000 CZK 15.4., 12:01 14204 12 000 CZK 15.4., 11:05 12833 11 000 CZK 13.4., 11:03 14204 10 000 CZK 11.4., 16:20 5682 9 500 CZK 10.4., 17:50 12833 9 000 CZK 10.4., 18:44 14204 9 000 CZK 10.4., 10:30 14204 8 000 CZK Olej na kartonu, 43 x 34 cm, rámováno, datace – 20. léta 20. století, signováno vpravo dole VNechleba, zezadu opatřeno výstavním štítkem: Oblastní galerie výtvarného umění Gottwaldov, zezadu opatřeno inventárními štítky Krajské galerie Gotwaldov o. 290
Dialogy v obrazech, Galerie Diamant, S.V.U. Mánes, 4. 4. – 30. 5., Praha, 2014.
Dialogy v obrazech, S.V.U. Mánes, Praha, 2014, s. 69.