•

BAZOVSKÝ Alexandr: POVÁŽIE

Olej na plátně, 35,5 x 36,5 cm, rámováno, značeno zezadu na blindrámu Bazovský, zezadu na blindrámu přípis s určením.

  • vyvolávací cena: na vyžádání