099 | KLÁROV

    FIŠÁREK Alois (1906 - 1980)

    Olej na plátně, 110 x 130 cm, rámováno, datace 1958, signováno vpravo dole Fišárek 58, zezadu na blindrámu opatřeno štítkem a razítkem ČFVU.