053 | KOMPOZICE

    GRUS Jaroslav (1891 - 1983)

    Kombinovaná technika na papíře, 20 x 24 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1956, signováno vpravo dole J. G.

    • dosažená cena: 4 000 CZK