108 | KRAJINA

    GRUS Jaroslav (1891 - 1983)

    Kombinovaná technika na papíře, 64 x 100 cm, rámováno, pod sklem, signováno vpravo dole J. Grus, zezadu opatřeno výstavním razítkem.
    Výstavní síň Mánes, 1941.