138 | POUŤ S ULICÍ

    HOLAN Karel (1893 – 1953)

    Olej na lepence, 50 x 69,5 cm, rámováno, datace 1946, signováno vpravo dole K. Holan 46.
    Opatřeno certifikátem pravosti díla od Milady Sukdolákové.