102 | JITRO

    HRSKA Vladimír Alexander (1890 - 1954)

    Olej na kartonu, 73 x 84 cm, rámováno, signováno vpravo dole Hrska, zezadu opatřeno přípisem s určením.

    • dosažená cena: 28 000 CZK