HUDEČEK Antonín: BŘEZOVÝ HÁJ
Olej na plátně. 94 x 116 cm, rámováno, datace - 1909 – 1914, signováno vpravo dole Ant. Hudeček.
- vyvolávací cena: na vyžádání