HUDEČEK Antonín: NA JEZU
Olej na plátně, 90 x 80 cm, rámováno, datace 1898 – 1900, signováno vpravo dole Hudeček. Posoudil a pravost potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař.
Má vlast - Pocta české krajinomalbě, Jízdárna Pražského hradu, 4. 9. – 1. 11., Praha, 2015.
publikováno:
Má vlast - Pocta české krajinomalbě, S.V.U. Mánes a Správa Pražského hradu, Praha, 2015, str. 350.
- vyvolávací cena: na vyžádání