• HLAVA

073 | HLAVA

ISTLER Josef (1919 – 2000)

Kombinovaná technika na sololitu, 87 x 48 cm, rámováno, datace 1966, signováno vpravo dole Istler 66, zezadu opatřeno přípisem s určením.

  • dosažená cena: 84 000 CZK