JÍRA Josef: MASOPUST
Olej na plátně, 90 x 100 cm, rámováno, datace 1973, signováno vpravo dole J. JÍRA.
Pravost potvrdili: PhDr. Rea Michalová, PhDr. Jaromír Zemina a PhDr. Ivo Helán.
- vyvolávací cena: na vyžádání