•

JÍRA Josef: MASOPUST

Olej na plátně, 90 x 100 cm, rámováno, datace 1973, signováno vpravo dole J. JÍRA.

Pravost potvrdili: PhDr. Rea Michalová, PhDr. Jaromír Zemina a PhDr. Ivo Helán.

  • vyvolávací cena: na vyžádání