• MONA LISA VE ZLATÉM SVĚTLE

067 | MONA LISA VE ZLATÉM SVĚTLE

JIRKŮ Boris (1955)

Akryl na sololitové desce, 99,5 x 69,5 cm, rámováno v autorském rámu, datace 2011, signováno vpravo dole JIRKŮ BORIS 11.