067 | MONA LISA VE ZLATÉM SVĚTLE

    JIRKŮ Boris (1955)

    Akryl na sololitové desce, 99,5 x 69,5 cm, rámováno v autorském rámu, datace 2011, signováno vpravo dole JIRKŮ BORIS 11.