180 | AGHAMIAN Karen:
MILENCIOlej na plátně, 90 x 100 cm, rámováno, datace 1990, signováno vlevo dole KAghamian 90, zezadu na plátně opatřeno autorským přípisem s určením.
dosažená cena: 18 000 CZK
Olej na plátně, 90 x 100 cm, rámováno, datace 1990, signováno vlevo dole KAghamian 90, zezadu na plátně opatřeno autorským přípisem s určením.
dosažená cena: 18 000 CZK