149 | ALBICH Milan:
VYSOČINAAkryl na jutě adjustované na kartonu, 37 x 55,5 cm, rámováno, datace 1973, signováno vlevo dole Albich 73., zezadu opatřeno autorským přípisem s určením a štítkem.
dosažená cena: 12 000 CZK
Akryl na jutě adjustované na kartonu, 37 x 55,5 cm, rámováno, datace 1973, signováno vlevo dole Albich 73., zezadu opatřeno autorským přípisem s určením a štítkem.
dosažená cena: 12 000 CZK