178 | ANDERLE Jiří:
STŘEDOMOŘSKÉ KOMPENDIUMKombinovaná technika na papíře, 64 x 95 cm, rámováno, pod sklem, datace 1984, signováno dole uprostřed Jiří Anderle 1984, opatřeno autorským přípisem s určením.
dosažená cena: 28 000 CZK
Kombinovaná technika na papíře, 64 x 95 cm, rámováno, pod sklem, datace 1984, signováno dole uprostřed Jiří Anderle 1984, opatřeno autorským přípisem s určením.
dosažená cena: 28 000 CZK