185 | ANDRSCHT M.:
MAŘÍ MAGDALÉNA, SV. PETR V MODLITBĚ (PANDÁN)Olej na plátně, 39,5 x 51 cm, bez rámu, datace – okolo 1797.
Poškozeno.
Opatřeno vývozním povolením.dosažená cena: 4 200 CZK
Olej na plátně, 39,5 x 51 cm, bez rámu, datace – okolo 1797.
Poškozeno.
Opatřeno vývozním povolením.
dosažená cena: 4 200 CZK