189 | ANONYM:
KRISTUS V DOMĚ ŠIMONOVĚOlej na plátně, 47 x 68,5 cm, rámováno, datace – okolo 1800.
Opatřeno vývozním povolením.
dosažená cena: 9 000 CZK
188 | ANONYM:
KLANĚNÍ TŘÍ KRÁLŮOlej na plátně, 63 x 84 cm, rámováno, datace – okolo 1800.
Opatřeno vývozním povolením.
dosažená cena: 8 500 CZK
186 | ANONYM:
KŘEST POHANŮOlej na plátně, 63 x 47 cm, datace – ¾ 18. století.
Opatřeno vývozním povolením.dosažená cena: 8 000 CZK