169 | BALCAR Jiří:
V KAVÁRNĚTuš na papíře, 29,5 x 21,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace – 60. léta 20. století.
dosažená cena: 5 000 CZK
168 | BALCAR Jiří:
AUTOPORTRÉTKombinovaná technika na papíře, 28,5 x 20,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace – 60. léta 20. století.
dosažená cena: 4 800 CZK
170 | BALCAR Jiří:
V TRAMVAJITuš na papíře, 21,5 x 29,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace – 60. léta 20. století.
dosažená cena: 1 400 CZK
163 | BALCAR Jiří:
ODPOLEDNELitografie na papíře, 31 x 21 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1958, signováno vpravo dole Jiří Balcar, zezadu opatřeno pozůstalostním razítkem Jiřího Balcara.
dosažená cena: 3 600 CZK
167 | BALCAR Jiří:
PANORAMALitografie na papíře, 22 x 31,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1958, signováno vpravo dole Jiří Balcar 1958, zezadu opatřeno pozůstalostním razítkem Jiřího Balcara.
Marie Klimešová - Judlová, J. Balcar, Výběr z díla, Praha, GHMP, 1988, s. 11.dosažená cena: 1 400 CZK
165 | BALCAR Jiří:
KOMPOZICE III.Lept na papíře, 24 x 16 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1959, signováno vpravo dole BALCAR 59, zezadu opatřeno pozůstalostním razítkem Jiřího Balcara.
dosažená cena: 2 800 CZK
166 | BALCAR Jiří:
MOST LEGIÍ V PRAZELept na papíře, 13 x 20 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1955, signováno vpavo dole Jiří Balcar, list č. 1/5, zezadu opatřeno pozůstalostním razítkem Jiřího Balcara.
dosažená cena: 1 200 CZK
164 | BALCAR Jiří:
PRELUDIA III.Lept na papíře, 15,5 x 24,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1959, signováno vpravo dole Jiří Balcar.
dosažená cena: 3 800 CZK
162 | BALCAR Jiří:
ABSURDNÍ HLAVALitografie na papíře, 14,5 x 9 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1947, zezadu pozůstalostní razítko Jiřího Balcara.
dosažená cena: 600 CZK