010 | BARTONĚK Vojtěch:
ČERT A KÁČALavírovaná kresba tuší na kartonu, 18 x 11 cm, rámováno, pod sklem, signováno dole uprostřed V. Bartoněk.
dosažená cena: 9 500 CZK
Lavírovaná kresba tuší na kartonu, 18 x 11 cm, rámováno, pod sklem, signováno dole uprostřed V. Bartoněk.
dosažená cena: 9 500 CZK