096 | BAUCH Jan:
ZÁTIŠÍ S KARAFOUKombinovaná technika na papíře, 38 x 25 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1990, signováno dole uprostřed Jan Bauch 1990.
dosažená cena: 10 000 CZK
Kombinovaná technika na papíře, 38 x 25 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1990, signováno dole uprostřed Jan Bauch 1990.
dosažená cena: 10 000 CZK