132 | BENEŠ Vlastimil:
DVA CITRÓNYOlej na lepence, 18 x 24 cm, rámováno, signováno vpravo dole VBeneš, zezadu autorské přípisky.
dosažená cena: 22 000 CZK
Olej na lepence, 18 x 24 cm, rámováno, signováno vpravo dole VBeneš, zezadu autorské přípisky.
dosažená cena: 22 000 CZK