101 | BIROŠ Stanislav:
ŽIDOVSKÁ DÍVKA ZE ŽILINYPastel na lepence, 40 x 40 cm, rámováno, pod sklem, datace – okolo 1940, signováno vpravo dole S. Biroš, zezadu na kartonu opatřeno přípisem.
dosažená cena: 15 000 CZK
Pastel na lepence, 40 x 40 cm, rámováno, pod sklem, datace – okolo 1940, signováno vpravo dole S. Biroš, zezadu na kartonu opatřeno přípisem.
dosažená cena: 15 000 CZK