105 | BLAŽEK Zdeněk:
PO ŽNÍCHOlej na kartonu, 37,5 x 51 cm, rámováno, datace 1963, signováno vpravo dole Blažek 63.
104 | BLAŽEK Zdeněk:
ŽLUTÉ HORYOlej na lepence, 54 x 73 cm, rámováno, signováno vpravo dole ZBlažek.
dosažená cena: 6 000 CZK